Internetinio ARS VIA aukciono nuostatai

1. UAB Dailės galerija „Klasika“ organizuoja meno kūrinių, antikvarinių daiktų bei kolekcinių objektų (toliau – Kūriniai) aukcioną ARS VIA (toliau – Aukcionas). Aukcione prekiaujama iš fizinių ir juridinių asmenų komiso pagrindais priimtais Kūriniais. Visos teisės į ARS VIA aukcioną priklauso UAB Dailės galerija „Klasika“.

2. Aukciono organizavimo ir vykdymo juridinis pagrindas yra LR Civilinio kodekso 6.419 straipsnis, LR Kilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos įstatymas Nr. I-1179 ir kiti LR teisės aktai.

3. Aukciono nuostatai yra patvirtinti UAB Dailės galerija „Klasika“ ir yra privalomi visiems aukciono dalyviams. Aukciono dalyvis užsiregistruodamas arsviaonline.lt platformoje, neatšaukiamai patvirtina, kad yra susipažinęs su Aukciono taisyklėmis, jas supratęs bei pastabų ar pretenzijų dėl jų netikslumo ar neaiškumo neturi.

4. Aukcionas vyksta kataloge ir interneto svetainėje nurodytoje vietoje nustatytu laiku. Aukciono organizatorius turi teisę, nenurodydamas priežasties, atšaukti aukciono renginį ar pakeisti jo laiką.

5. Aukcionas turi teisę, nenurodydamas priežasties, išimti bet kurį Kūrinį iš aukciono kataloge paskelbto parduodamų kūrinių sąrašo.

6. Aukcionas neatsako už išoriškai nepastebimus ar paslėptus Kūrinių fizinius trūkumus ar nežinomus defektus bei juridinius nuosavybės aspektus. Pirkėjai turi teisę asmeniškai ir kartu su savo pasikviestais ekspertais apžiūrėti Kūrinius prieš aukcioninės parodos metu ir visapusiškai įvertinti Kūrinių būklę. Nupirkus Kūrinį Aukcione, pretenzijos nepriimamos ir Kūriniai negrąžinami.

7. Aukciono kataloge nurodomos pradinės Kūrinių pardavimo kainos. Galutinę pardavimo kainą, už laimėtą Kūrinį, kurią privalo sumokėti pirkėjas, sudaro išvaržyta kaina plius aukciono marža(kūriniams iki 1000 Eur taikoma 23 % aukciono marža, kūriniams nuo 1001 Eur iki 3000 Eur taikoma 21 % aukciono marža, kūriniams nuo 3001 Eur iki 10000 Eur taikoma 18 % aukciono marža, kūriniams nuo 10001 Eur taikoma 15 % aukciono marža) nuo išvaržytos kainos.

8. Už nupirktus Kūrinius pirkėjas turi atsiskaityti per 7 darbo dienas. Apmokėti galima grynaisiais pinigais iš karto po aukciono, kredito kortele arba banko pavedimu.

9. Pirkėjas privalo atsiimti nupirktus ir apmokėtus Kūrinius per 7 darbo dienas po apmokėjimo. Kitu atveju skaičiuojamas nupirkto kūrinio saugojimo mokestis (0,2 proc. nuo kūrinio vertės už kiekviena pavėluotą dieną). Pagal atskirą susitarimą ir už papildomą mokestį nupirkti ir apmokėti Kūriniai pirkėjo nurodytu adresu išsiunčiami paštu ar pristatomi kurjerių tarnybų.

10. Aukciono interesai dėl neapmokėtų kūrinių ir kitų galimų pirkėjų įsipareigojimų nevykdymo, o taip pat pirkėjų interesai dėl galimų jų teisių pažeidimų ginami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Aukciono organizatorius UAB Dailės galerija „Klasika“ į/k 304072085,
Adresas: Dominikonų g. 3-12 Vilnius
Tel. +37064378688
E-paštas: info@arsvia.lt
Interneto svetainė: www.arsvia.lt